Svatební Makeup & Hair ​

by

Bara K.

HAIR & MAKEUP ARTIST

+420-732.306.018

weddings@beautybarprague.cz

Bara vystudovala v roce 2005 Makeup Academy v San Franciscu, Kalifornii. Od té doby se věnuje líčení a hairstylingu na plný úvazek. V USA žila a působila, jako svatební vizážistka celých 12 let, kdy nasbírala cenné zkušenosti při práci s různými typy nevěst.

"Jsem přesvědčená, že americké nevěsty jsou jedny z nejnáročnějších klientek. Mají jasnou představu z které jsou málokteré ochotné slevit. To mě naučilo být důslednou perfekcionistkou s jediným cílem vyhovět jakémukoli přání klientky. Svatby byly a jsou moje srdcová záležitost. Energie, která v den svatby vládne, je neopakovatelná a já se vždy cítím poctěna, že tyto krásné chvíle mohu zažívat s nevěstou.." říká Bara. 

Nově si můžete vybrat líčení zcela přírodní kosmetikou, která se ve výdrží a kvalitě vyrovná běžným chemickým produktům.

Kosmetika je vysoce profesionální, dlouhotrvající.

Dále používané kosmetické značky: Yves Saint Laurent, Chanel, Dior, L'Oreal, Makeup Forever high definition line, NARS, Benefit, Laura Mercier, Anastasia Beverly Hills, Kylie Cosmetics.

V ceně pro nevěstu jsou zahrnuty umělé řasy, úprava obočí, výběr mezi tradiční a airbrush technikou, lehký makeup a hair touch up pro ženicha.

Airbrush technika - Produkt se sprejuje skrz pistoli na pokožku a využívá se hlavně při zakrývání tetování, akné, jizev, červenání a různých pleťových diskolorací. Prosím informujte předem, že máte o tuto techniku zájem.

Zkoušky probíhají v Beauty Bar salónu Slezská 125, Praha 3, ve svatební den je možnost u klientky.

V případě většího počtu svatebčanek Vám zajistíme tým profesionálních vizážistek, které jsou součástí našeho svatebního týmu.

  • Black Instagram Icon

bridal_beauty_prague

#BridalBeautyPrague

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle

Beauty Bar Prague, Slezská 125, Praha 3, 130 00.  All rights reserved 2020

PRESS

4.5 150 Klientek miluje BB