Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Vše o Bara K.

Vítejte v mém kreativním prostoru, kde najdete všechny mé malé projekty. Momentálně jsem na rodičovské s druhým synem Forestem. Ve volném čase (kterého je s přibývajícími dětmi méně a méně) se snažím být kreativní a s velkým potěšením a láskou vyrábím to co mě baví.

A tady trocha historie o mě v bodech, abych vás moc dlouho nenudila 

  •  12 let jsem žila v Kalifornii, kde jsem v r. 2005 vystudovala Makeup Academy San Francisco. Od té doby se s láskou věnuji líčení a hairstylingu. Za dobu své vizážistické kariéry jsem si vyzkoušela všechny možné odvětví tohoto oboru. Od líčení na přehlídková mola, přes magazíny až po filmové líčení. Moje nejoblíbenější jsou svatby. Mimo kalifornských svateb jsem se také zaměřovala na destinační a díky tomu jsem měla možnost pracovat na krásných místech jako je Hawaii, Paříž, Řím, Lebanon, Chorvatsko a další. Prošla jsem si nespočtem mezinárodních kurzů a workshopů. Za zmínku stojí Master kurz v Los Angeles u vizážisty Maria Dedivanovice, který se stará o Kim Kardashian. Dalším je Scot Barnes, který se stará o Jennifer Lopez.
  • Po návratu z USA v r.2016 jsem otevřela dveře Beauty Bar salónu ve kterém momentálně najdete pouze kosmetické služby SKINN .
  • Díky corona virové pandemii a těhotenství jsem se přesunula online a začala ručně vyrábět Maxi copy na gumičce, čelenky a jiné vlasové vychytávky. Nově se k tomu přidala láska pro boho dekorace z raffia materálu. 
  • Copánky momentálně nepletu, ale snad se k tomu v budoucnu vrátím.

Děkuji o váš zájem!  Moc si toho cením, je to pro mě největší odměna.

SHOP

Bara 

KONTAKTY

E-SHOP:

NOT YOUR BASIC ponytail 

BOHO design

Kontakt: Bara Krejčíková 732306018, bara@beautybarprague.cz

SALÓN Beauty Bar:

Momentálně pouze kosmetika

SKINN

Slezská 482/125, Praha 3, 130 00

Kontakt: Kateřina Bartáková 775420958, online rezervace

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz