Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
  3. Obchodní podmínky - Služby
Obchodní podmínky - Služby

Beauty Bar Prague by Bara K.

 

Slezská 125, Praha 3, 130 00

IČ: 74405721

www.beautybarprague.cz

info@beautybarprague.cz

+420 732306018

1. Základní ustanovení

Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem služeb uvedených na www.beautybarprague.cz v provozovně Slezská 125, Praha 3 a objednatelem poskytovaných služeb.

Provozovatel poskytuje vizážistické, kadeřnické a manikúrní služby na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem.

Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu (osobně, telefonicky, emailem, SMS) projevuje kupující svůj souhlas s obchodními podmínkami provozovatele.
Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby salonu nevyužít.

2. Objednávka a zrušení služeb

Termín návštěvy

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem (osobně, telefonicky, emailem, online přes webové stránky www.beautybarprague.cz). Objednaný termín se stává závaznou objednávkou. Rezervováním služby Objednatel automaticky souhlasí s obchodními podmínkami Beauty Bar Prague.

Zrušení návštěvy

Zrušení návštěvy musí proběhnout s dostatečným předstihem více než 24 hodin před procedurou. Oznámení o zrušení musí být zasláno prostřednictvím sms na 732306018 nebo emailem na info@beautybarprague.cz. Pokud s etak nestane, bude objednateli služby účtován poplatek 400 Kč. Více viz. Storno poplatek

Přeobjednání

Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na proceduru dostavit, informujte o tom předem emailem nebo sms, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření.
Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem více než 24 před procedurou, bude Vám účtováno 400 Kč. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou.

Pozdní příchod

Dostavíte-li se se zpožděním, bude vaše ošetření zkráceno, tak aby mohl být obsloužen zákazník, který je objednán po Vašem ošetření , v čase na který je objednán.​ Pokud po Vás již žádný klient není a obsloužíme Vás v pozdějším čase, bude Vám za pozdní příchod k celkové ceně připočítán poplatek 100 Kč. Pokud přijdete více než hodinu pozdě, nebudete již obsloužena a bude po Vás požadován storno poplatek 400 kč.

Dárkové poukazy, vouchery, slevové akce

Má-li zákazník dárkový poukaz, voucher nebo slevu na konkrétní službu nebo hodnotu a nedostaví-li se bez omluvy, dárkový poukaz bude považován za vyčerpaný. Je-li dárkový poukaz, voucher apod. vystaven na nominální částku, je částka v hodnotě objednané služby odečtena z hodnoty certifikátu. Dárkový poukaz, vpucher apod. lze vyčerpat pouze na služby, nelze ho využít na nákup produktů. Dárkový poukaz,vpucher apod. lze vyčerpat pouze po dobu jeho platnosti, která je vyznačena na dárkovém poukazu. Dárkový poukaz, voucher je platný pouze po dobu uvedenou na poukazu. Poté pozbývá platnosti a kupující nemá nárok na vrácení zaplacenéčástky.

Platbu dárkovým poukazem, voucherem je nutno nahlásit před začátkem ošetření pro ověření platnosti. Pokud zákazník nenahlásí dárkový poukaz při objednávce ošetření, nemusí být akceptován pro platbu.
Nevyčerpanou hodnotu dárkového poukazu nelze směnit zpět za hotovost.​

Odmítnutí služby

Procedura může být odmítnuta v těchto případech:
a) zákazník trpí kontraindikacemi, které jsou uvedeny u každého ošetření b) zákazník se dostaví na ošetření v podnapilém stavu, nebo nebo pod vlivem návykových látek
c) zákazník se dostaví na ošetření se zdravotními problémy
d) zákazník se dostaví na ošetření v nevyhovujícím hygienickém stavu​

Osobní věci a cennosti

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před, během i po proceduře neručí.​

Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí ve studiu a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí po čas provozní doby. Nejsme plátci DPH.

Prodej produktů

Produkty lze reklamovat pouze v původním balení a neotevřené a to v zákonné době a zákonným způsobem.

3. Pronájem křesla

Termín rezervace je potřeba dohodnout a rezervovat předem (osobně, telefonicky, emailem, online přes webové stránky www.beautybarprague.cz). Objednaný termín se stává závaznou objednávkou pouze po zaplacení celé částky za pronájem nejpozději do 24 hodin převodem na č.ú.: 2600964283/2010 Do poznámky uveďte své jméno a čas pronájmu, který jste si rezervovala.

Po provedení bankovního převodu nám prosím zašlete potvrzení o platbě na email info@beautybarprague.cz

Rezervováním služby Objednatel automaticky souhlasí s obchodními podmínkami Beauty Bar Prague.

Jedině tak je rezervace termínu pronájmu platná !

Pokud se tak nestane, Vaše rezervace je automaticky stornována.

Částka za pronájem křesla je nevratná. Pokud nemůžete v dohodnutém termínu rezervaci využít, tak nás o tom předem informujte na sms +420.732306018 nebo emailem na info@beautybarprague.cz, nejpozději však 48 hodin před rezervovaným termínem.

Pokud Vaši rezervaci nezrušíte nebo nepřesunete s dostatečným předstihem 48 hodin, celá částka Vám propadá, jelikož v tak krátkém časovém úseku již nemáme možnost obsadit místo jinou klientkou.

4. Platby

Platbu za služby lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

​Storno poplatek

Objednateli služby bude účtován poplatek 400 Kč v případě, že nezruší služby s dostatečným předstihem více než 24 hodin před procedurou. Oznámení o zrušení musí být zasláno prostřednictvím sms na 732306018 nebo emailem na info@beautybarprague.cz.

Platba storno poplatku musí proběhnout do 7 pracovních dnů na účet Provozovatele služeb. Číslo účtu 2600964283/2010, Fio banka.

Vymáhání plateb

Společnost je oprávněna zmocnit třetí osoby k vymáhání svých pohledávek za klientem.

5. Reklamace služeb

Reklamace je možná pouze ihned po provedení služby. Pokud s výsledkem provedené služby nejste spokojeni, prosím ihned nám to sdělte. My vám vše v rámci možností upravíme, tak aby jste z našeho salónu ocházeli spokojeni. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel nebo stížnosti budou posuzovány individuálně. Poskytovatel služeb si vyhrazuje právo posoudit, jestli je reklamace oprávněná.

6. Platnost a účinnost

Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost a účinnost dne 1.1.2019.

Ochrana osobních údajů

Provozovatelem stránek www.beautybarprague.cz je Barbora Krejčíková, podnikatel se sídlem provozovny Slezská 125, Praha 3, 13000, IČO: 74405721

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změněněkterých zákonů.
Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Provozovatel o uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje:
jméno, příjmení, e-mailová adresa, fakturační údaje, datum narození, mobil

Jak s osobními údaji nakládáme:
Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu .

Děkujeme za respektování obchodních podmínek našeho salonu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

KONTAKTY Beauty Bar Prague

Slezská 482/125

Praha 3

130 00

Beauty Bar Prague & NOT YOUR BASIC ponytail

Kontakt: Bara Krejčíková 732306018

bara@beautybarprague.cz

Beauty Bar Prague SKINN - Kosmetika

Kontakt: Kateřina Bartáková objednávky 775420958

Pracovní doba dle objednání

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz