Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Nebudeme Vás spamovat.

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. O NÁS

Vítejte v Beauty Bar Prague,

místě, které jsem s láskou vytvořila pro všechny ženy, které chtějí být trendy a zároveň se chtějí cítit skvěle. Ráda Beauty Bar nazývám takovým "holčičím doupětem" , kde je povoleno probírat všechno "holčičí"

 

 

17458324_10154331689656516_7214024753717

BARA K.​

Majitelka BB

Hair & Makeup Artist

Bara žila 12 let v Kalifornii, kde v r. 2005 vystudovala Makeup Academy San Francisco. Od té doby se líčení a hairstylingu věnuje naplno a s láskou. 

Za dobu své vizážistické kariéry si vyzkoušela všechny možné odvětví tohoto oboru. Od líčení na přehlídková mola, přes magazíny až po filmové líčení. Její nejoblíbenější činností je líčení a česání na svatby. Mimo kalifornských svateb se Bara také zaměřovala na destinační a díky tomu měla možnost pracovat na krásných místech jako je Hawaii, Paříž, Řím, Lebanon, Chorvatsko a další.

Vizážistické techniky a produkty se velmi rychle mění a proto je nutností se neustále vzdělávat. Bara prošla nespočtem mezinárodních kurzů a workshopů. Za zmínku stojí Master kurz v Los Angeles u vizážisty Maria Dedivanovice, který se stará o Kim Kardashian. U něho se naučila techniku konturování, která je dnes velmi žádaná. Dalším je Scot Barnes, který se stará o Jennifer Lopez a u něhož si osvojila techniku glow & highlighting.

Po návratu z USA v r.2016 Bara otevřela dveře Beauty Bar salónu, který nabízí českým ženám nejnovější služby v líčení, hairstylingu a péče o pleť. V BB vás nalíčí, učeše nebo zaplete copánky.

BB TÝM

IMG_1721.jpg

KATEŘINA B.

Kosmetika

Kateřina je kosmetička se specializací na dermální výplně KH Hyaluron penem, microneedling, chemický peeling a laserová/ ultrazvuková ošetření obličeje i celého těla.

7 let žila v zahraničí (USA a Španělsko), kde načerpala inspiraci a zkušenosti, o které se nyní s láskou podělí s vámi u nás v Beauty Baru.

UKÁZKY PRACÍ

Screenshot 2020-04-07 at 00.11.27.pngANDREA V.

Hair & Makeup Artist

Andrea pracovala dva roky, jako beauty consultant pro kosmetickou značku Dior. A dnes se živí jako certifikovaná Make-up artistka a hairstylistka. Má za sebou bohaté zkušenosti v jejím oboru, např.líčení a hairstyling pro naše krásné české miss.

UKÁZKY PRACÍ

 

NATÁLIE J.

Hair & Makeup Artist

Natálie pracuje, jako vizážistka  od roku 2015. Studovala řadu makeupových škol a individuálních kurzů. Má zkušenosti s líčením TV reklam, módními přehlídkami, focením pro časopisy atd.), Především se věnuje svatbám. V den D se snaží, aby se o nevěsty a družičky postarala tak, aby se cítili krásně a zvláštně a aby jejich make-up a účes vydržel celý den.

UKÁZKY PRACÍ

NICOL Š.

Prodlužování vlasů

Nicol je naší zkušenou specialistkou na prodlužování vlasů. Nejčastěji prodlužuje nanospoji, bud samostatně nebo v kom

binaci s keratinem, záleží na střihu prodloužení a typu vašich vlasů. Prodloužení nano kroužky je velmi šetrné k vlasům, spoje jsou viditelné nejméně ze všech metod a velikou výhodou je , že při posunu se pramínky nemusejí zkracovat. Nicol pracuje jen s pravými lidskými vlasy z českých, středoevropských a východoevropských výkupů.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

 

Slezská 482/125,

Prague 3-Vinohrady, 130 00

Map

 

Kontakty
Logo
Beauty Bar Prague
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz