Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA

Vítejte v Beauty Bar Prague,

místě, které jsem s láskou vytvořila pro všechny ženy, které chtějí být trendy a zároveň se chtějí cítit skvěle. Ráda Beauty Bar nazývám takovým "holčičím doupětem" , kde je povoleno probírat všechno "holčičí".

Momentálně jsem na mateřské "dovolené". Copánky a jiné vám ráda zapletu po předchozí domluvě. Pište na bara@beautybarprague.cz

Těším se na vás!

Bara K. 

 


17458324_10154331689656516_7214024753717

BARA K.​

Majitelka BB

Hair & Makeup Artist

Bara žila 12 let v Kalifornii, kde v r. 2005 vystudovala Makeup Academy San Francisco. Od té doby se líčení a hairstylingu věnuje naplno a s láskou. 

Za dobu své vizážistické kariéry si vyzkoušela všechny možné odvětví tohoto oboru. Od líčení na přehlídková mola, přes magazíny až po filmové líčení. Její nejoblíbenější činností je líčení a česání na svatby. Mimo kalifornských svateb se Bara také zaměřovala na destinační a díky tomu měla možnost pracovat na krásných místech jako je Hawaii, Paříž, Řím, Lebanon, Chorvatsko a další.

Vizážistické techniky a produkty se velmi rychle mění a proto je nutností se neustále vzdělávat. Bara prošla nespočtem mezinárodních kurzů a workshopů. Za zmínku stojí Master kurz v Los Angeles u vizážisty Maria Dedivanovice, který se stará o Kim Kardashian. U něho se naučila techniku konturování, která je dnes velmi žádaná. Dalším je Scot Barnes, který se stará o Jennifer Lopez a u něhož si osvojila techniku glow & highlighting.

Po návratu z USA v r.2016 Bara otevřela dveře Beauty Bar salónu, který nabízí českým ženám nejnovější služby v líčení, hairstylingu a péče o pleť. V BB vás nalíčí, učeše nebo zaplete copánky.

IMG_1721.jpg

BEAUTY BAR SKINN

Kosmetika

KATEŘINA B.

Kateřina je kosmetička se specializací na dermální výplně KH Hyaluron penem, microneedling, chemický peeling a laserová/ ultrazvuková ošetření obličeje i celého těla.

7 let žila v zahraničí (USA a Španělsko), kde načerpala inspiraci a zkušenosti, o které se nyní s láskou podělí s vámi u nás v Beauty Baru.

UKÁZKY PRACÍ

KONTAKTY Beauty Bar Prague

Slezská 482/125

Praha 3

130 00

Beauty Bar Prague & NOT YOUR BASIC ponytail

Kontakt: Bara Krejčíková 732306018

bara@beautybarprague.cz

Beauty Bar Prague SKINN - Kosmetika

Kontakt: Kateřina Bartáková objednávky 775420958

Pracovní doba dle objednání

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz